Jedna z największych firm świadczących zwyżki – upada

zwyżka warszawa

Niestety globalny kryzys panujący także w Polsce dotyka swoim zasięgiem coraz większą liczbę branży. Do grona wszystkich podupadających dołączyły właśnie firmy zajmujące się wynajmem podnośników koszowych oraz świadczące usługę wykonywania prac wysokościowych.

Zwyżka warszawa upadła – ludzie stracili pracę

zwyżka warszawaWłaśnie dziś, jedna z takich firm, na oficjalnej konferencji prasowej ogłosiła upadłość – bez pracy zostało około dwóch tysięcy osób z różnych branży – pracownicy pracujący w zwyżka warszawa wykonujących usługi alpinistyczne oraz pracownicy administracyjni. Bez pracy została także cała kadra zarządzająca. ,,Niestety nie udało nam się uniknąć ogłoszenia upadłości, przed czym broniliśmy się od kilku miesięcy. Już w ubiegłym roku podjęliśmy szereg działań mających na celu uniknięcie tej sytuacji – zwolnionych zostało kilkudziesięciu pracowników, zatrudnione zostały osoby, których celem było takie przeorganizowanie wszystkich działów przedsiębiorstwa, aby stało się ono jak najbardziej efektywne i dzięki temu także przynoszące dochody. Zastój w branży z jakim się jednak w chwili obecnej zderzyliśmy zniweczył wszystkie działania. Nie widzimy już szansy na uratowanie sytuacji i dlatego też podjęliśmy decyzję o ogłoszeniu upadłości. Na szczęście udało nam się uniknąć sytuacji niewypłacenia pracownikom pensji – wszystkie płatności realizowane były w terminie. Pracownikom zostaną także wypłacone odpowiednie odprawy. Nic innego nie możemy jednak zrobić.” – przyznaje jeden z przedstawicieli przedsiębiorstwa, które ogłosiło upadłość.

,,Oczywiście, że jesteśmy rozczarowani takim obrotem sytuacji, jednakże byliśmy świadomi tego, iz firma ma problemy finansowe. To straszne, że upadają firmy tak duże, działające od tylu juz lat na rynku. Mam nadzieję, że wypłacone odprawy pozwolą na spokojne poszukiwanie pracy.” – przyznaje jeden z pracowników upadłego przedsiębiorstwa.