Myjnia samochodowa i pranie tapicerki

Przyszedł kiedyś do mnie mój dobry znajomy z wielkim problemem. Oczywiście problem był wielki dla niego. Kiedy kilka dni wcześniej przejeżdżał przez przez Łódź odprysł kamień spod koła jego samochodu i uszkodził mu maskę.

Zamówienie na pranie tapicerki samochodowej w Łodzi

pranie tapicerki samochodowejPowstały widoczne zadrapania, które według niego nie nadawały się do polerowania. Niestety nie opłacało mu się naprawiać takiego ubytku poprzez ubezpieczenie autocasco. Kiedy tak siedział u mnie i opowiadał całą historię ja, może wyglądało to nieprzyjaźnie, ale cały czas się uśmiechałem. Tylko i wyłącznie dlatego, bo sam miałem podobny problem. Oczywiście taka naprawa nie jest warta naprawy poprzez autocasco. Wiadomo – tracimy wtedy zniżki na ubezpieczenie. Znalazłem natomiast powiedzmy myjnię samochodową, która w swojej ofercie miała car spa czyli powiedzmy spa dla samochodów. I tą też firmę poleciłem mojemu znajomemu. Opowiedziałem mu na czym polegają ich usługi. Można u nich zamówić usługę auto detailing, która polega na szczegółowym, bardzo dokładnym i punktowym wyczyszczeniu samochodu. Można tam zamówić profesjonalne pranie tapicerki samochodowej łódź. Czy to z zewnątrz czy wewnątrz samochód będzie wyglądał świetnie. Powiedziałem mu, że poradzą sobie z takimi zarysowaniami na masce i nie będzie go to dużo kosztowało. Pokazałem mu nawet zdjęcia swojego samochodu po samym uszkodzeniu i po wykonaniu zabiegu. Był pod wielkim wrażeniem. Dałem mu namiary na tą myjnię.

Zachęciłem go dodatkowo tym, że po takich zabiegach robią również detailing wnętrza samochodu. Po wyjeździe z ich car spa samochód wygląda jakby dopiero co wyjechał z salonu sprzedaży. Jeszcze tego samego dnia znajomy umówił się do nich na pasujący mu termin.