Wyjazd z koleżankami wynajętym busem z Warszawy

przewóz osób szwajcaria polska

Wraz z kilkoma koleżankami stwierdziłyśmy, że pora zorganizować babski wyjazd. Na pomysł wpadła Karolina, która od dłuższego czasu stara się nas gdzieś wyciągnąć. Początkowo myślałyśmy o damskim weekendzie. Jednak pomysł się nam tak spodobał, że postanowiliśmy jechać na cały tydzień.

Wynajem busów z Warszawy na babską wycieczkę

wynajem busów warszawaWszystkie z radością podeszłyśmy do organizacji wyjazdu. Problemem okazał się wybór miasta. Asia chciała jechać do Warszawy, Ania do Krakowa, a ja do Gdańska. Wybór był naprawdę trudny. Żadna z nas nie chciała odpuścić. Ostatecznie postanowiłyśmy zagrać w monopol i pozwolić zdecydować tej która wygra. Po wielu godzinach gry, a przy tym świetnej zabawy, grę wygrała Ania. Było więc postanowione, że jedziemy do Krakowa. Ponieważ żadna z nas nie miała samochodu niezbędna była nam wypożyczalnia samochodów. Wyszukałyśmy informacji w Internecie i okazało się, że wynajem aut prowadzi nasz dawny kolega z klasy. Od razu więc postanowiłyśmy zadzwonić i zarezerwować jakiś fajny samochód na ten wyjazd. Kolega powiedział, że został już nam tylko wynajem busów Warszawa bo inne auta są już zarezerwowane. Jednak taki samochód to trochę za dużo jak na cztery kobiety. Chociaż perspektywa nieograniczonego miejsca na bagaż była kusząca. Jednak nie opłacało nam się wynajmować aż tak dużego auta. Zadzwoniłyśmy więc do innej wypożyczalni i zamówiłyśmy sobie bardzo kobiecy i ładny samochód. Następnym krokiem było zarezerwowanie hotelu. Zadanie to nie było łatwe. Wybór noclegów był naprawdę szeroki. Od dużych, drogich pokoi do mniejszych apartamentów i domków.

Odrzuciłyśmy jednak z góry samodzielny domek, gdyż musiałybyśmy gotować i sprzątać, a tego z pewnością nie chcemy robić. Wybrałyśmy wiec hotel w centrum miasta z pełną obsługą i wyposażeniem. Dodatkowo posiadał basen i SPA w podziemiach. Wybór więc okazał się bardzo dobry.