Zalety wywrotki aluminiowej z klapą

wywrotka aluminiowa z klapą

Każdy zakład przemysłowy musi posiadać swoją własną flotę samochodową, która pozwoli na przewożenie towarów w różne miejsca. Wśród pojazdów nie powinno zabraknąć wywrotek. Umożliwia ona bowiem najłatwiejszy sposób wyładunku, co z pewnością będzie ważne dla pracowników.

Parametry aluminiowych wywrotek

wywrotka aluminiowa z klapąDzięki temu wyładunek trwa o wiele krócej i towar jest umieszczony zawsze w dokładnie tym miejscu, w którym chcemy. Takie wywrotki to po prostu samochody ciężarowe, które posiadają skrzynię ładunkową przechylaną do tyłu lub na bok. To rozwiązanie sprawdza się najlepiej, gdy chcemy transportować materiały płynne lub sypkie. Ale jakie wywrotki dostępne są w ofertach producentów? To między innymi wywrotka aluminiowa z klapą, która uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych konstrukcji. Dlaczego? Wykonana została z paneli aluminiowych, a materiał ten charakteryzuje nie tylko lekkość, ale też wyjątkowa wytrzymałość. Taka wywrotka odznacza się wysokim poziomem odporności na ścieranie oraz na uszkodzenia mechaniczne. Niestraszne jej też negatywne czynniki atmosferyczne. Sprawdza się świetnie w każdych warunkach. Skrzynia ładunkowa jest otwierana z tyłu poprzez klapę z zsypem.

wywrotka aluminiowa z klapąUmożliwia to sprawne i szybkie działania podczas wyładunku. Takie wywrotki aluminiowe z klapą dostępne są w różnych wielkościach. Najczęściej spotkać możemy pojemności od 26 do 45 m3, co sprawia, że wywrotki takie sprawdzają się w większości zakładów przemysłowych. Niektórzy producenci oferują takie wywrotki z podgrzewaną podłogą, co jest dodatkową zaletą jeżeli przewozimy specyficzny towar. Zadbano również o bezpieczeństwo, ponieważ na burtach oraz klapie producent umieszcza zawsze taśmę odblaskową, dzięki czemu skrzynia ładunkowa jest zawsze dobrze widoczna na drodze. Jeśli chodzi zaś o estetykę, profile aluminiowe oraz podłoga pokrywana jest wysokiej jakości lakierami z palety kolorów RAL, dlatego bez problemu można wybrać taką wywrotkę, która pasuje kolorystycznie do barw reprezentacyjnych naszego przedsiębiorstwa. Możemy więc stworzyć spójną flotę samochodową, która będzie wyróżniać się na tle innych pojazdów.

Ale producent oferuje nam także wyposażenie dodatkowe do wywrotki – jeśli potrzebujemy, możemy zakupić szyber zbożowy czy też zdecydować się na umieszczenie reklamy na konstrukcji. Bez wątpienia zakup wywrotki aluminiowej z klapą jest dobrą inwestycją, ponieważ pojazd ten charakteryzuje się szeregiem zalet. Jeżeli zależy nam na stworzeniu firmowej floty samochodowej z prawdziwego zdarzenia, z pewnością będzie to dobry wybór.